Ubytování Brno – hotel Maximus Resort

Hotel Brno – příjemné ubytování u Brněnské přehrady

Pokud hledáte útulné a příjemné ubytování v Brně, neměli byste minout Maximus Resort Hotel, který se nachází v těsné blízkosti Brněnské přehrady a přitom nedaleko centra města. Hotel Brno nabízí ubytování přímo v přírodě vhodné pro aktivní dovolenou i relaxaci. Využít zde můžete širokou nabídku wellness služeb, vodní i saunový svět a pro pracovní setkání i kongresové prostory.

Hotel Maximus je ideálním místem pro relaxaci i aktivní odpočinek v krásném prostředí jen dvacet minut od centra Brna. Je vhodný nejen pro ubytování rodin s dětmi, romantické a relaxační pobyty ale i pro pracovní setkání. Součástí hotelu je vybavení pro pořádání konferencí i obchodních schůzek.

Hotel Brno – nabídka ubytování

Hotel Maximus Resort nabízí celkem 62 pokojů a apartmánů. 42 pokojů Deluxe ve čtyřhvězdičkové kvalitě, 4 apartmány Suite a 1 Executive Suite vybavených v oblíbeném stylu Feng-shui. Užijte si ubytování v Brně s krásným výhledem na přehradu, v samém srdci přírody nedaleko moravské metropole. Pokud hledáte ubytování pro romantický pobyt, využít můžete i pokoje vybavené vířivkou a vlastní terasou. Samozřejmostí je wi-fi připojení.

Kongresový hotel v Brně

Hotel Maximus Resort nabízí kvalitní kongresové služby s moderním vybavením. Součástí hotelu je velký sál s kapacitou až 300 míst s možností rozdělení do menších zvukově izolovaných konferenčních místností. Kongresy v Brně tak mohou být stejně jako vaše pracovní setkání časem stráveným v příjemném prostředí moderního a útulného hotelu v centru přírody a v těsné blízkosti centra Brna.

V hotelu Maximus si můžete užívat hotelového wellness a spa centra s vlastním bazénem vybaveným protiproudem. Součástí vodního i saunového světa jsou vodní atrakce, sauny, páry i možnost relaxace v privátních koupelích a masáže. Pobyt v hotelu můžete spojit s vodními sporty a procházkami v krásném okolí Brněnské přehrady.

Ubytování Brno – proč si vybrat hotel Maximus Resort

Dopřejte si luxus moderního hotelu s bohatým vybavením a skvělou restaurací situovaným u Brněnské přehrady. Hotel nabízí velice kvalitní služby, skvělé vybavení a příjemný personál. Výhodou je blízkost centra Brna i samotné přírody.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.