Hravé kurzy angličtiny pro děti

Rádi byste pro své děti vybrali kvalitní kurz angličtiny, kde je výuka přizpůsobena jejich věku? Rádi byste podchytili jejich jazykový rozvoj už od útlého věku? Řešením je výběr kurzu u specialisty na výuku angličtiny pro děti. Takovým je jazyková agentura English Education (http://www.englisheducation.cz/kurzy-pro-deti) s pobočkami v Olomouci, Brně a Břeclavi. Výuku zajišťují výhradně proškolení rodilí mluvčí, kteří se stanou hnacím motorem jazykového rozvoje Vašich dětí.

Kurzy angličtiny jsou připraveny již pro děti od jednoho roku. Náplň kurzů je přizpůsobena věku a je prezentována tou nejpřátelštější formou. Výuka angličtiny pro děti je totiž realizována v podobě her a soutěží. Děti se tak jazyk učí přirozenou a nenásilnou formou.

Výhodou pro rodiče je, že kurzy probíhají jak v učebnách jednotlivých poboček English Education, ale taky přímo ve školách a školách. Mnoha rodičům tím odpadá starost o přesun dítěte na výuku.

Význam angličtiny a obecně dalších cizích jazyků, se bude neustále zvyšovat. Dopřejte proto svým potomkům špičkovou výuku angličtiny již od mládí.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.