Asfalt je hlavní surovinou pro nápravy komunikací

Firma Pavel Klíma poskytuje služby v oblasti údržby komunikací. Vzhledem k několikaletým zkušenostem a velkému množství referencí je tato firma to pravé pro záplatování výmolů apod. Provádíme veškerou údržbu v rozsahu od malých po hlavních silnicích či chodníků a dalších asfaltových ploch. Získali jsme mnoho opakovaných zákazníků.

Provádíme práce pro soukromé zákazníky, místní úřady, státní instituce, bytová družstva i soukromé developery.  Zajišťujeme kompletní opravy vozovek a chodníků – používáme litý asfalt a živičnou směs. Opravujeme vše, včetně podkladních vrstev a ošetření nápojových hran. Řezání, bourání asfaltů a betonů je také standardní součástí práce.

Litý asfalt je směs hutného kameniva, kamenné moučky a asfaltového pojiva smíšeného spolu za horka. Rozprostírá se ručně v jedné nebo více vrstvách. Povrchová úprava je v případě požadavku drsnosti prováděna posypem křemičitým pískem. Pokud má být povrch hladký, provede se válcování kovovým válcem. Tloušťka vrstvy asfaltu v pozemních a průmyslových stavbách činí 2,5 – 4 cm.

Dále poskytujeme nákladní dopravu vozy Renault Kerax a Avia kontejner. Doprava štěrku, písku, recyklátů, zeminy atd. Přistavujeme kontejnery na suť. Nabízíme čištění komunikací samosběrným zametacím strojem Iveco Johnston, s vlastním skrápěním.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.