Střechy – krytina Tondach

Střechy Praha- krytina Tondach od firmy Střechy Vrňata & Žáčik

Střechy Praha Vrňata & Žáčik – kvalitní krytina pro každou střechu
Stavíte dům a přemýšlíte, kterak vyřešit střechu? Jak jistě víte, střechy jsou jednou z elementárních složek Vašeho bydlení – měla by tudíž být poctivě zpracována a k jejímu zhotovení by měly být využity jen kvalitní, a pokud možno ověřené materiály. Dobrá střecha je konec konců něčím, co dokáže vydržet jako odkaz pro příští generace. Volba firmy, které bude takto důležitý úkol svěřen, by tudíž neměla být brána na lehkou váhu – stejně jako výběr kvalitní krytiny. Společnost Vrňata & Žáčik, jejíž hlavní výsadou je konstrukce a rekonstrukce střechy nejen v městě Praha a jeho okolí, Vám proto nabízí možnost výborně provedené pokládky a nejlepších materiálů od nejproslulejších domácích i zahraničních firem.

Konstrukce a rekonstrukce střechy Praha s firmou Vrňata & Žáčik – pálená krytina Tondach

Střechy Praha Vrňata & Žáčik Vám nabízí celou řadu druhů krytin. V široké nabídce této firmy nechybí břidlice, eternitové krytiny, prejza, betonové krytiny – a samozřejmě ani prvotřídně kvalitní pálené krytiny. Střechy Praha Vrňata & Žáčik pro Vás má připraveny skvělé pálené krytiny od špičkové firmy Tondach. Pálené tašky Tondach vyhoví veškerým Vašim požadavkům a v kombinaci s profesionalitou pečlivostí firmy Vrňata & Žáčik z nich lze vytvořit dokonalou střechu na celý život. Krytiny Tondach jsou produkované na nejmodernějších cihlářských zařízeních, a tudíž jsou stálé a mají velmi dlouhou životnost – jejich prokázaná trvanlivost je 80 až 100 let.

Pálená krytina Tondach od firmy Vrňata & Žáčik – skvělé tašky pro každou novostavbu, ale i pro rekonstrukce střechy

Střechy Praha Vrňata & Žáčik Vám zkonstruují či provedou rekonstrukci za pomoci pálené střešní krytiny Tondach, která je odolná a chrání Váš dům proti UV záření, kyselým dešťům a všemožným povětrnostním vlivům i v těch nejextrémnějších podmínkách. Základní surovinou při tvorbě pálené krytiny Tondach je přírodní hlína, která je míchána s vodou, vysoušena vzduchem a následně vypálena ekologickým zemním plynem. Střechy Praha Vám nabízí mnoho typů pálené krytiny Tondach s různou hloubkou drážek, z nichž každý je dostupný v mnoha barevných odstínech. Hodí se tak ke každé novostavbě, ke každému architektonickému stylu a jsou dokonalé i pro rekonstrukce. Svěřte svou pálenou střechu do rukou profesionálů!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.