Wellness pro ženy

Chtěli byste si na chvíli odpočinout a hodit starosti všedních dní za hlavu? Potřebujete na nějaký čas vypnout a jenom relaxovat? Tak právě pro vás máme jednoduché řešení! Vydejte se na wellness víkend a využijte jedinečné slevy na wellness pobyty pro ženy! Nechejte se rozmazlovat, hýčkat a užijte si příjemný víkend samy nebo s partou kamarádek. Neváhejte a vydejte se do míst, kde o vás bude luxusně postaráno.

Wellness pobyty nabízejí pestrou škálu nejrůznějších procedur. Oblíbené jsou například masáže, zábaly a různé druhy koupelí. Zapomeňte na starosti, udělejte něco jen pro sebe, své zdraví a celkovou pohodu a oddejte se odpočinku. Příznivci aktivního odpočinku jistě ocení lekci pilates, jógy nebo využijí čas k návštěvě bazénu či fitness centra. V chladných měsících je příjemná masáž lávovými kameny, které nejen krásně prohřejí vaše tělo, ale svými účinky jistě uspokojí i ty nejnáročnější klientky. Milovnice čokolády si jistě nenechají ujít čokoládovou masáž, která přispívá k dobré náladě a také příznivě působí na pokožku. Využijte slevy na wellness pobyty do sytosti a zregenerujte své tělo a uvolněte mysl.

Zdravé saunování

Nenechte si ujít také návštěvu sauny, která posiluje imunitu a celkovou obranyschopnost, která je hlavně v tomto chladném období plném různých chřipek a nachlazení velmi důležitá. Saunování doporučují dokonce i lékaři. Během pobytu v sauně odchází z těla spousta nežádoucích látek a škodlivin. Pokud vás trápí neustále studené končetiny, tak právě sauna je výborným řešením, protože končetiny se zde mnohem lépe prokrvují. Nezanedbatelné jsou i kosmetické účinky, které dámy jistě přivítají. Během saunování dochází k vyplavení nečistot z kožních pórů a vaše kůže bude vláčná a svěží.

Vydejte se na relaxační víkend a pociťte blahodárné účinky rozličných wellness procedur na vlastní kůži. Nechejte o sebe pečovat a naberte nové síly. Neváhejte a využijte slevy 40 – 60% na wellness pobyty pro ženy. Dopřejte si odpočinek s kamarádkami a zapomeňte na starosti. Rozhodně nebudete litovat!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.