Sportovní víkend v Krušných horách

Nedotčená příroda, překrásná krajina, klid, sport a relaxace. Většinou to uvítáme po standartu z práce, ruchu velkoměsta, stálému zařizování a stresu. Krušné hory jsou ideální k návštěvě především kvůli své přírodě, kultuře či sportu. V létě sem míří turisté kvůli cyklistice, turistice, horolezectví, nordic walking, vodáctví, v zimě zase kvůli lyžování a běžkaření. Pokud chceme i my vyrazit na dovolenou, můžeme využít slevy na pobyty na horách a navštívit například Krušné hory.

Někdo zastává názor, že sport vede k trvalé invaliditě, další zase že ve zdravém těle je zdravý duch, ať už zastáváme jakoukoliv teorii, v Krušných horách máme možností nespočet. Pronajmout si můžeme motokáry na Krušnohorském okruhu Lichtenerg, nebo si zařídit netradiční jízdu na saních, kočáru tažených koňmi. Adrenalin nabízejí buginy, půjčovny čtyřkolek, horských koloběžek, nebo si můžeme vyzkoušet paragliding či tandemový seskok padákem. Dříve nebyly Krušné hory upravovány jako nyní, především v zimním období. Nyní jsou upraveny kilometry běžeckých tratí a lyžařských vleků.

Rozmazlování ve wellness

Není nad to strávit čas v přírodě a sportem, ale odpočinek je důležitý stejně jako základní lidské potřeby. Na to můžeme využít slevy na wellness pobyty a užít si kvalitní péči a luxus. V Krušných horách najdeme více možností lázní a wellness. Procedury jsou bohaté a mají příznivý vliv na organismus. Bohaté procedury, luxusní večeře od místních gurmánů, velkolepé ubytování a odpočinek prospějí z fyzického i psychického hlediska.

Mezi nejčastější procedury, které si návštěvníci oblíbili patří bezpochyby masáže. Masáže lávovými kameny, medová masáž, čokoládová masáž, sportovně relaxační masáž, baňkování a mnoho dalších uvolňují celé tělo, pomáhají od bolestí hlavy, zad, prokrvují tělo a detoxikují nás od nahromaděných škodlivin. Peelingové kůry, celotělové zábaly ocení především ženy. Dále můžeme navštívit koupele, které mohou být také společné pro páry. Veškeré procedury zpříjemní také návštěva sauny, společného cvičení jógy, nebo návštěva bazénu.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.