Podzimní dovolená v termálních lázních v Liptovském Mikuláši

Rádi byste během letošního podzimu vyrazili na dovolenou, na které se budete náramně bavit a navíc si ještě parádně odpočinete? Pokud vaše odpověď zní ano, doporučuji vyrazit na Slovensko do termálního Aquaparku Tatralandia. Aquapark nacházející se na kraji města Liptovský Mikuláš je centrem zábavy a relaxace a na své si zde přijdou všechny věkové kategorie.

Aquapark Tatralandia

V aquaparku se návštěvníci mohou těšit na 14 bazénů s čirou, termální i slanou vodou. Jelikož se nacházíme v termálních lázních, tak věřte, že místní termální voda má blahodárné účinky na váš organismus. V aquaparku se léčí hlavně lidé, kteří trpí na choroby dýchacího ústrojí nebo mají problémy s ústrojím pohybovým. Součástí aquaparku je rovněž špičkové wellness centrum, kde vám splní veškerá vaše přání. Na výběr budete mít z nepřeberného množství masáží, koupelí, zábalů i pleťových masek. Navíc se zde můžete těšit i na speciální wellness balíčky s exotickými procedury, které jen tak někde nenajdete.

Tobogány a skluzavky nejrůznějších délek a tvarů

Pokud jste milovníky adrenalinu a zábavy, určitě si pobyt v jednom z největších vodních areálů na Slovensku užijete. V Aquaparku Tatralandia v Liptovském Mikuláši na vás totiž čeká 26 druhů tobogánů a skluzavek. Naleznete zde malé skluzavky v dětských bazénech pro ty nejmenší až po tobogány, které jsou tak strmé, že během jízdy na nich budete chvíli padat volným pádem. V areálu aquaparku se rozkládá i FUNPARK s dalšími zajímavými atrakcemi nejen pro děti.

Ubytování je pár metrů od aquaparku a plno zajímavých míst v okolí

V rámci vašeho pobytu v aquaparku máte ojedinělou možnost ubytovat se pouhých pár metrů od bazénů a tobogánů v malebné vesničce Holiday Village Tatralandia. Chatky a bungalovy slibují komfortní ubytování se snadným přístupem do aquaparku a množství dalších benefitů jako je například sleva na wellness nebo možnost využívat služeb karty Gopass.

Celou vaší dovolenou na Slovensku ovšem nemusíte strávit jen v teplých vodách aquaparku. Liptovský Mikuláš se může stát výchozím bodem pro vaše výlety po okolní horské krajině. Nádherný výlet je do Demänovské doliny, kde si turisté mohou vychutnat krásy slovenské přírody, podívat se do krápníkových jeskyní nebo podniknout výšlap na Chopok. Právem je pak tato oblast vůbec nejnavštěvovanější lokalitou celých Nízkých Tater.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.