Odpočívejte v malebném městě pod beskydskými vrcholy

Máte rádi wellness pobyty v horských krajinách? Rádi byste si odpočinuli v samém srdci Valašska? Jeďte na wellness pobyt do Hotelu Energetic v Rožnově pod Radhoštěm. Čtyřhvěždičkový hotel Energetic se nachází na kraji tohoto malebného městečka v podhůří Beskyd a může být tím pravým místem pro váš odpočinek. Rožnov pod Radhoštěm patří k hlavním centrům Valašska a je jedním z nejnavštěvovanějších míst v pohoří Moravskoslezské Beskydy. Nad městem se tyčí až do výšky 1129 metrů nad mořem hora Radhošť. Z této hory, která je opředena mnoha mýty a pověstmi, můžete spatřit snad nejkrásnější pohled na celé Beskydy a přilehlé okolí. Využijte aktuální slevy na ubytování v Beskydech!

Hotel Energetic v Rožnově pod Radhoštěm

V Hotelu Energetic naleznete vše, po čem vaše srdce touží. Hotel nabízí komfortní ubytování v 78 pokojích. Pro náročné hosty je připraveno i jedno luxusní apartmá, ve kterém se nachází prostorná terasa s výhledem na nádhernou okolní krajinu. Dále je pro všechny hotelové hosty připraveno nádherné wellness centrum, restaurace, bary a venkovní hřiště. Ke správnému odpočinku a relaxaci v hotelovém wellness centru vám má dopomoci vyhřívaný bazén, whirpool a sauny. Vašemu namáhanému tělu zajisté pomohou i wellness procedury, kterých v nabídce najdete nespočet. Všichni milovníci sportů pak mohou poměřit své síly v hraní tenisu, badmintonu, ping-pongu nebo mohou posílit své svaly a navštívit místní fitness centrum.

Skanzen a pivní lázně

Co byste to byli za návštěvníky Rožnova pod Radhoštěm, kdybyste nenavštívili celorepublikově známé Valašskému muzeu v přírodě. Tento skanzen vznikl ve 20. letech 20 století a ukrývá v sobě architektonické skvosty valašské kultury. Skanzen je rozdělen do tří částí a ročně jej navštíví desetitisíce návštěvníků. Další věcí, kterou je Rožnov proslulý, jsou pivní lázně. Kouzla pivních lázní znali již kdysi dávno naši předkové. My jsme naštěstí po nich tuto tradici převzali a léčivé účinky lázní používáme dodnes. V pivních lázních v Rožnově se můžete těšit na pivní koupele, aromaterapii, zábaly z pivovarských kvasnic a mnoho dalšího.

Rádi byste si odpočinuli na pobytu v Beskydech, ale nevíte kde najít ty nejlepší a nejlevnější pobyty. Zavítejte na stránky slevových portálů, kde naleznete slevy na wellness pobyty a vyberte si relaxační pobyt přesně podle vašich představ.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.