Exotická dovolená na Maledivách

Láká vás exotická dovolená? Rádi byste poznali nejkrásnější místa světa? Panenská příroda, bílé pláže a tyrkysově čisté moře, to vše čeká jen na vás. Objevte exotická místa naší země. Dopřejte si domorodou kuchyni nebo se vydejte za poznáním místní historie a kultury. Prožijte jedinečné chvíle se svým protějškem, rodinou či přáteli. Odpočiňte si od starostí všedních dní a užijte si prosluněné dny na pláži. Neváhejte a vyberte si některý z last minute zájezdů na Maledivy!

Poznejte Maledivy, soustavu devatenácti atolů a téměř dvanáctiset ostrovů v Indickém oceánu. Sněhobílé pláže, blankytně modré moře a nepřeberné množství zábavy a sportovních aktivit. Krásné počasí, exotická kuchyně a nádherné lokality k potápění jsou samozřejmostí. Vydejte se za teplem a exotikou se svým protějškem a užijte si dovolenou na Maledivách! Prožijte romantické chvíle ve dvou na tomto nádherném místě!

Hlavní město Malé

Pokud se budete chtít vydat za poznáním, navštivte pozoruhodnou metropoli Malé – hlavní město Malediv, město s nejvyšší hustotou zalidnění na světě. Skládá se ze tří ostrovů – kromě samotného Malé je to dále ostrov Villingili a Hulhumalé. Na první pohled vás zaujmou velké nákladní lodě kotvící v přístavu. Pokud vás zajímá architektura, zajděte se podívat na Prezidentský palác nebo na starou Páteční mešitu. Pro příznivce nákupů je zde tržiště, rybí trh a také mnoho obchůdků se suvenýry, kde můžete vybrat dárky pro vaše blízké.

Ubytování na Maledivách nepředstavují velké hotelové komplexy, ale útulné bungalovy a vilky, které jsou pro romantickou dovolenou jako stvořené. Na výběr jsou i větši vilky, ve kterých můžete strávit dovolenou s celou svou rodinou. Nejkrásnější ubytování pak představují vilky umístěné na kůlech přímo nad vodou. Prožijte krásný pobyt na Maledivách se vším, co k ideální dovolené patří. Moře, výtečná gastronomie, krásné počasí, příroda, architektura – doslova ráj na zemi!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.