Dovolená na horách se slevou

Máte rádi hory a aktivně strávená dovolená je pro vás ta nejlepší forma odpočinku? Pokud nechcete utrácet zbytečně moc peněž za drahou dovolenou na horách, rozhodně byste neměli přehlédnout nabídku slevových portálů. Na těchto portálech naleznete kvalitní nabídky pobytů za exkluzivní ceny! Už jste někdy na slevovém portálu nakupovali? Na českém trhu jich naleznete celou řadu, přičemž několik z nich se zaměřuje speciálně na slevy pobytů. Jedním z takových portálů je například slevový portál NewGo.cz.

Přestože jsou pobyty, které můžete zakoupit prostřednictvím slevového portálu, velmi levné, neznamená to, že jsou nekvalitní. Vyzkoušejte sami! Věříme, že budete jistě spokojeni! K dispozici máte jednak již zmíněné slevy na pobyty na horách, ale také oblíbené slevy na wellness pobyty, slevy na termály, slevy na zájezdy k moři, slevy na romantické pobyty pro páry a také slevy na rodinnou dovolenou. Všechny nabídky si můžete prohlédnout jednoduše online a stejně tak je i zakoupit.

Na hory se slevou

Využijte aktuální nabídky slevových portálů a vydejte se na hory se slevou! Prostřednictvím slevových portálů můžete navštívit nejzajímavější místa českého pohraničí, jako jsou například Jeseníky, Beskydy, Šumava, Jizerské hory, Orlické hory, Krkonoše atd., ale můžete se vydat také například do Alp. Díky široké nabídce si vyberou jak mladí turisté, kteří chtějí prožít dovolenou na horách s přáteli, stejně jako rodiny nebo páry hledající romantický víkend na horách.

Jak nakupovat na slevovém portálu?

Pokud jste ještě nikdy nenakupovali na slevovém portálu, pak se vám bude jistě hodit několik rad. Na začátku postupujete stejně, jako u klasického e-shopu – vyberete si pobyt, kliknete na tlačítko koupit, vyberete množství voucherů (poukazů na pobyt) a odešlete objednávku. Po zaplacení objednávky vám na e-mail dorazí objednaný voucher, což je poukaz na vámi vybraný pobyt. Tento poukaz obsahu kód, který uplatníte, až si budete rezervovat svůj pobyt u daného hotelu. Po zakoupení voucheru tedy stačí jen zavolat na daný hotel, rezervovat si termín svého pobytu a sdělit kód voucheru. Po příjezdu už nic neplatíte.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.