Změna dodavatele energií vám může ušetřit více, než byste čekali

Neustále se zvyšující ceny elektrické energie, nutí řadu z nás k hledání, jak ušetřit. Cesta za úsporou ale bývá trnitá. A dosažené úspory, i přes veškerou snahu, nebývají často uspokojivé. Jak tedy opravdu ušetřit, aby se nejednalo o pouhé koruny měsíčně?

První, co napadne každého, je optimalizovat spotřebu. Tedy zamezit plýtvání energií a především zefektivnit spotřebu elektrické energie. V prvé řadě je to výměna standardních žárovek za úsporné, nebo LED žárovky. Nahrazení běžných zářivkových zdrojů za zářivky s elektronickým předřadníkem, anebo výměna zastaralých přímotopů za levnější a efektivnější způsob vytápění. Tento krok provede každý, kdo chce ušetřit za elektřinu. A je bezpochyby správný. Jenže úspora se v tomto případě rovná povětšinou několika desítkám korun měsíčně.

A to se již dostáváme k tomu, co bylo zmíněno v úvodu. Tato úspora, ačkoli úsporou jednoznačně je a má přínos do budoucna, není úsporou výraznou. A každý, kdo chce uspořit na elektřině, chce uspořit citelněji a viditelněji. Ne jen v řádech několika korun. Co tedy s tím? Jak ušetřit víc?

Nejsnadnějším a nejefektivnějším způsobem je změnit dodavatele elektrické energie. Díky uvolnění trhu s energiemi a poměrně velké konkurenci, je změna dodavatele již běžně používaným nástrojem pro domácnosti, podnikatele, ale i velkoodběratele a obce. Zbývá si jen porovnat ceny a vybrat správného a spolehlivého partnera. Díky několika málo nepoctivcům je ale pohled na alternativní dodavatele, v očích veřejnosti značně pokřiven. Proto je dobré se obrátit při změně dodavatele energií na spolehlivé, prověřené firmy, které transparentně poskytnou ceníky, smlouvy a nabízejí bezplatné poradenství. Žádné vnucování smlouvy k podpisu mezi dveřmi od pouličních externistů.

Mezi spolehlivé a stabilní společnosti bezesporu patří společnost ST Energy. Snadnější změna spočívá především v nadstandardních službách, které nabízejí. Zákaznická linka i Help desk opravdu fungují a na druhém konci nesedí žádný brigádník, ale zaměstnanec společnosti, který je zároveň odborníkem, specialistou. Nikdo vás neuhání, nechodí dům od domu, ani po Vás nežádá osobní údaje, když si chcete na internetových stránkách nezávazně spočítat, na kolik vás vyjde konečná cena energie. Nejedná se totiž o klasickou „přeprodávající firmu“. ST Energy je společnost poskytující na poli energetiky komplexní služby a řešení. Počínaje energetickým poradenstvím, energetickými audity, přes projektovou činnost, výstavbu elektráren, až po alternativní a čistě ekologické zdroje energií. Díky tomu se vám vždy věnuje odborník a služby, které poskytují, jsou na té nejvyšší úrovni.

A tak i díky této společnosti je změna dodavatele elektřiny snazší a pohodlnější. Můžete v klidu zapomenout na podomní prodejce a důvěrou se obrátit na skutečné odborníky, kteří Vám opravdu pomohou ušetřit a poskytnou více než nadstandardní servis.

Zbývá se jen přesvědčit…

Pro více informací navštivte internetové stránky www.energie-plyn.cz, anebo využijte infolinku 734 445 010.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.